Radyoloji

Çapa Angora Balgat Veteriner Kliniği

Radyoloji Hizmeti

Son teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen görüntüler, dijital ortamda arşivlenmektedir. Böylece detaylı inceleme ile tanıda yeterli görüntüler elde edilebilmekte ve deneyimli uzman hekimler tarafından incelenmektedir.

Wood Lamp

Mantar hastalığı bazı bakteriyel hastalıklar ve pigmentasyon bozukluklarının tanısında kullanılan wood sayesinde hastalıklar ilerlemeden tanısı konulup tedavi sürecine başlanmaktadır.

Video Otoskopi

Son teknolojiye sahip Video Otoskopi cihazı ile büyük ekran monitörden görüntü alarak daha kaliteli ve çok daha güvenilir sonuçlar elde edilmektedir.

Röntgen

Röntgen organların boyutu, yer ve şekilleri ile ilgili bilgi sağlayan önemli bir görüntüleme yöntemidir. Röntgen sayesinde kemik, akciğer, kalp, karın boşluğu, ağız boşluğu ve diğer bölgeler incelenebilir ve kemik kırıklarından, eklem hastalıklarına, tümörlere, bir takım kalp rahatsızlıklarından yabancı cisimlere kadar bir çok durum ve hastalıkla ilgili bilgi ediniriz. Röntgenler genellikle yapılan ilk testler arasındadır çünkü prosedür esnasında ağrı oluşmaz ve çoğu zaman hızlı ve kesin bir tanıya olanak sağlar.

MR

MR ile birçok hastalığın tanısı konmaktadır. Anlaşmalı bir kurum ile verilen MR hizmeti için mutlaka randevu almalısınız.

 

Balgat Veteriner Kliniğimize bekleriz. Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezi olarak her zaman açık ve hizmetinizdeyiz.

Hızlı İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.