Genel Cerrahi

Çapa Angora Balgat Veteriner Kliniği

Genel Cerrahi Hizmetleri

Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezi’nde uzun yıllar tecrübeleri olan işinde uzman ekip tarafından en iyi şartlarda cerrahi tedavi seçeneği sağlanabilmektedir. Her operasyon öncesi insanlarda uygulanan güvenli ameliyat için gereken anestezi öncesi laboratuvar çalışmaları rutin olarak yapılmakta ve en uygun anestezi seçilebilmektedir.

Operasyon öncesinde operasyona uygun olmayan hastaların tespiti durumunda erteleme ya da iptal edilme durumları söz konusu olur. Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezi her ne kadar bir cerrahi rahatsızlıklarda referans merkezi olarak biliniyor olsa da, mutlak bir endikasyon olmadıkça kesinlikle cerrahiden kaçınmayı prensip edinmiş bir kuruluştur. Önemli olan hastanın refah seviyesini yukarıda tutmak ve yaşam kalitesini artırmaktır.

Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezi genel cerrahinin ilgi alanında bulunan

  • Erkek ve Dişi Kısırlaştırma Operasyonları
  • Meme Operasyonları
  • Tiroid, Paratiroid ve Böbreküstü Bezi Operasyonları
  • Hepatopankreatobilier Sistem Operasyonları
  • Gastrointestinal Sistem Operasyonları
  • Fıtık Operasyonları

olmak üzere birçok cerrahiyi tam steril ameliyathane ortamında, son teknoloji cihazlar eşliğinde alanında uzman hekimlerce yapmaktadır.

Balgat Veteriner Kliniğimize bekleriz. Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezi olarak her zaman açık ve hizmetinizdeyiz.

Hızlı İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.