Check-up

Çapa Angora Balgat Veteriner Kliniği

Check-up Hizmetleri

ERKEN TANI HAYAT KURTARIR!!!

Beslenme Bozuklukları, genetik faktörler, çevresel etkiler…. Nedeni ne olursa olsun evcil dostlarımız her zaman risk altında.

Düzenli olarak yaptıracağınız check-up programlarımız sayesinde Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezinin uzman kadrosu, patili dostlarımızın sadece hastalık döneminde değil; modern veteriner tıbbın öncelikli amacını gözeterek hastalıklar ortaya çıkmadan hemen önce ya da erken döneminde tespit edilip, önlemler alınarak hastalarımızın uzun ve sağlıklı yaşamına katkı sağlamaktadır.

EVCİL DOSTLARIMIZA NEDEN CHECK – UP YAPTIRMALISINIZ?

Evcil dostlarımızın sağlığını korumanın, daha ileri yaşlarda karşılaşabileceği sağlık sorunlarını önlemenin ve tedavi edilmesinin başlangıç noktasıdır. Patili dostlarımızı hastalıktan korumanın, hastalıklar oluştuktan sonra tedavi etmekten daha ekonomik olup; dostlarımızın bozulan sağlıklarının geri kazanılması daha zor bir süreçtir.

CHECK – UP PROGRAMLARI NASIL OLMALI?

Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezi  uzman kadrosunun yapacağı fiziksel muayene sonucunda; hastalarımızın ırk, yaş, cinsiyet ve yatkın olduğu hastalıklar göz önünde bulundurularak hastalarımıza özel laboratuvar ve radyolojik incelemelerin yer aldığı check-up programlarını planlamaktadır.

Balgat Veteriner Kliniğimize bekleriz. Çapa Angora Veteriner Tıp Merkezi olarak her zaman açık ve hizmetinizdeyiz.

Hızlı İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.